Турнір Володіння м’ячем

Національна лотерея Золотий Кубок з 21 по 27 червня провела тижневе турнірне змагання «Володіння м’ячем», яке є другим заходом із серії чемпіонських турнірів. Розіграно призовий фонд 55 000 гривень, брали участь у змаганні 404 гравці.

До події була створена додаткова таблиця лідерів, згідно з якою діє ще один призовий фонд із сумою 100 000 гривень! Завдяки даній акції від Золотого Кубка переможці турніру отримують особливі поінти, які вносяться в чемпіонську таблицю лідерів. Чим більше гравець заробить поінтів, тим вище шанс отримати колосальний приз.

Правила турніру «Володіння м’ячем»

Відвідувачі казино, які пройшли реєстрацію, можуть відразу приступати до змагань. Необхідно тільки ознайомитися з правилами та іграми, приуроченими до заходу. Для цього необхідно відкрити розділ «Турніри», вивчити потрібну інформацію і натиснути на кнопку «Брати участь».

Захід проходив за такою схемою:

  • гравці робили ставки в турнірних автоматах у розмірі від 10 гривень протягом встановленого терміну: з 21.06 по 27.06;
  • бали нараховувалися згідно з сумою коефіцієнтів виграшів від х10, при цьому бонусні кошти в обороті участь не брали;
  • виграші учасники отримали протягом трьох днів, після відіграшу по вейджеру х10.

Турнірні ігри представлені популярними слотами, які відрізняються якісною графікою, цікавою тематикою і захоплюючим сюжетом. Учасники насолоджувалися грою, отримували виграші та бали в таких автоматах:

  • Pharaoh’s Fortune;
  • Sizzling Hot 6 Extra Gold;
  • Book of Ra 6 Deluxe;
  • Gunslinger;
  • Summer Queen.

Чим більше сума виграшу в автоматі, тим більшу кількість очок набирає гравець, що відповідно підвищує його рейтинг в таблиці. За підсумками турніру, учасник, що посів перше місце, отримав 20 000 гривень, друге — 10 000, третє — 5 000. Решта фонду була розділена між гравцями, які зайняли позиції з 4 по 100.

Публікація була корисна? Залиште оцінку

Оцініть публікацію

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Поки що немає оцінок.

Leave a Comment