Турнір до Дня науки

Турнір до Дня науки від державної лотереї Золотий кубок – це можливість виграти цінні призи. Брати участь у цій події може кожен.

Умови і правила

Для того, щоб взяти участь в турнірі до Дня науки у казино Золотий Кубок, необхідно перейти на сторінку заходу і натиснути на кнопку «Взяти участь». Там же знаходиться список ігор, що складається з 10 найменувань. Учаснику необхідно робити ставки в цих іграх. Мінімальний розмір ставки – 5 гривень. Турнір проходить за кількістю зроблених спінів в представлених іграх. Відповідно, чим більше кваліфікаційних спінів зробив учасник, тим більш високе місце в турнірній таблиці він займе. При цьому тут не беруть участь бонусні кошти – такі ставки не будуть враховуватися в загальному заліку заходу.

Період проведення турніру: з 10 по 14 травня 2022 року. Після завершення турніру буде підведений підсумок за кількістю набраних учасниками балів.

Всього в рамках турніру передбачено 30 призових місць. Учасники, які зайняли місця з 50 по 11, отримають 100-500 гривень в якості призових. Гравці, які будуть на 4-11 рядках, виграють по 1000 гривень кожен. Для трійки кращих приготований спеціальний приз. Ці учасники отримають подарункові сертифікати в магазин техніки на суму 5000, 10000 і 20000 гривень відповідно. Приз буде відправлений переможцям протягом тижня. Сертифікат також може бути замінений на грошові кошти з вейджером x5.

Публікація була корисна? Залиште оцінку

Оцініть публікацію

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Поки що немає оцінок.

Leave a Comment