Травневий турнір

Травневий турнір – це щоденний розіграш для клієнтів державної лотереї Золотий кубок. Взяти участь в ньому можуть всі зареєстровані на сайті компанії користувачі. Для цього достатньо натиснути на кнопку «Брати участь», що розташована на сторінці турніру. Після цього необхідно робити ставки в певних іграх, перелік яких також визначено на сторінці заходу казино Золотий Кубок.

Правила

Суть турніру досить проста. Учасникам необхідно просто робити ставки і перемагати. При коефіцієнтах виграшу більше x10 нараховуються бали, рівні величині множення поставленої суми.

Приклад:

Ставка 30 гривень, коефіцієнт х20 і виграш 600 гривень. Крім грошової виплати, гравець отримає 20 очок.

Мінімальна ставка для участі в турнірі – 10 гривень. При цьому обіг на бонусні кошти не враховується.

Тривалість турніру – 1 день. Протягом цього часу учасникам необхідно набирати бали. Чим більше балів набрано, тим більш високе місце займе учасник. Відразу після завершення часу проведення турніру переможцям нараховуються призи. Відігравати ці грошові кошти не потрібно – можна відразу виводити будь-яким зручним для клієнта способом.

В рамках турніру передбачено 30 призових місць. Мінімальний приз – 100 гривень. Гравець, який посів перше місце за підсумками турніру, отримує головний приз — 4500 гривень.

Публікація була корисна? Залиште оцінку

Оцініть публікацію

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Поки що немає оцінок.

Leave a Comment