Чи справді слоти видають комбінації випадковим чином?

Ігрові автомати, що випускаються для онлайн-казино, діляться на дві групи. До першої відносяться ліцензовані, а до другої – фейкові. Тільки в сертифікованих автоматах механіка будується на так званому генераторі випадкових чисел.

ГВЧ – це спеціальний програмний алгоритм, який випадковим чином підбирає значення і таким чином визначає положення картинок після чергового прокруту. Ліцензовані слоти на дзеркалі Золотого Кубка поставляються безпосередньо від провайдерів. Це означає, що ніхто не може вплинути на програмний алгоритм і якось відредагувати або змінити генератор.

Кожен ліцензований автомат отримує ліцензію компанії-регулятора. Після цього на програмну структуру програми накладається своєрідний «Замок». Далі ні оператор, ні сам виробник, ні хакер не можуть якось змінити структуру ігрового додатка. Саме тому після кожного спіну на екрані з’являються абсолютно довільні картинки.

Загальна кількість комбінацій із фріспінами в Золотому Кубку може обчислюватися мільйонами. Тому намагатися якось прорахувати такий алгоритм і обрати безпрограшну стратегію немає сенсу. Як правило, в слоти виграють за рахунок тактики ставок, яка може йти від мінімальних значень або від максимальних, які найчастіше роблять хайроллери.

Частота випадання виграшних комбінацій в ігрових автоматах називається волатильністю. У високоволатильних іграх символи однакового типу з’являються вкрай рідко. Однак натомість гравець за одне вдале обертання може отримати множник до 10000 і таким чином окупити цілу серію невдалих прокрутів.

В апаратах з низькою волатильністю, навпаки, призові комбінації з’являються частіше, але і коефіцієнти призових зображень тут значно нижче.

Публікація була корисна? Залиште оцінку

Оцініть публікацію

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Поки що немає оцінок.

Leave a Comment