Інформацiя про нас

Підприємство «Українська Національна Лотерея» ( УНЛ ) було засновано в 1997 році з метою отримання грошових коштів, які були б спрямовані на поліпшення життєвого рівня усіх верств суспільства.

З 1997 по 2001 рік успішно проводилася лотерея з простою назвою «Національна лотерея 6 з 39»

У 2001 році УНЛ вийшла на якісно новий рівень проведення лотерей, надавши на український ринок дві нові лотереї – «Кено» і «Супер Лото».

У листопаді 2002 року було запроваджено нову гру за типом «bingo» – «Бінго Бум Лото» , що проіснувала 56 розіграшів і завершилася в грудні 2003р.

Із 1 червня 2004 року українські гравці мають можливість грати в лотерею типу Pick3 . В Україні ця лотерея називається «Лото Трійка»!

Для тих же, хто любить вигравати часто і отримувати непогані виграші, 8 грудня 2008 року стартувала лотерея «Лото Максима».

У вересні 2011 УНЛ знайомить гравців з абсолютно новою і унікальною лотереєю «Секунда Удачі», яка не має аналогів у світі.

Довгий час УНЛ була єдиною компанією на території СНД, що надавала можливість грати в «онлайн» лотереї .

На даний момент, в більшості великих міст України встановлено понад 5200 терміналів. Завдяки УНЛ грати в лотерею стало просто і зручно. Система «онлайн» дозволяє не тільки швидко і точно робити ставки, але і дає можливість отримувати виграші вже наступного дня після проведення розіграшу!

Лотереї УНЛ по-справжньому стали улюбленими іграми українських гравців.

Зараз у «Супер Лото» від гри до гри зростає джекпот, починаючи свій біг з 3 000 000 грн! Саме у «Супер Лото» зафіксований найбільший виграш в історії українських лотерей – 15 203 000 грн! За весь час проведення гри «Супер Лото» було виграно джекпотів загальною кількістю – 58, а загальна сума виплат склала більше 474 млн. гривень!

Публікація була корисна? Залиште оцінку

Оцініть публікацію

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Поки що немає оцінок.